MUMS

METŲ

10

Slapukų politika

Bendroji informacija
Jums lankantis svetainėje renkame tam tikrą informaciją apie jūsų apsilankymą, kompiuterį ir veiksmus mūsų svetainėje. Ši informacija laikoma jūsų interneto naršyklės slapukuose. Informacija šiuose slapukuose naudojama siekiant užtikrinti jums geriausią ir patogiausią mūsų svetainės naudojimą.
Kas yra slapukas?

Slapukas – mažas teksto failas, laikomas jūsų interneto naršyklėje, kurį atpažįsta svetainė jums joje apsilankius ir lankantis pakartotinai. Jis leidžia pateikti jums tinkamiausią informaciją ir užtikrinti patogesnį svetainės naudojimą. Slapuke nėra jokios asmeninės informacijos ir jis nėra kenkėjiška programa arba virusas.

Kokios naudojamų slapukų rūšys?

Būtinieji Slapukai – tai Slapukai reikalingi tinkamam Svetainės veikimui. Jie įgalina naudotis tam tikromis Svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, saugiai prisijungti prie Svetainėje susikurtos Paskyros.

Analitiniai / veikimo Slapukai – su šių Slapukų pagalba renkami duomenys apie tai, kiek vartotojų naudojasi Svetaine, kokį turinį jie pasirenka naršydami bei kita informacija, reikalinga Svetainės funkcionalumo tobulinimui.

Funkciniai Slapukai – tai Slapukai naudojami Svetaine pakartotinai besinaudojančio Vartotojo atpažinimui. Jie padeda personalizuoti Svetainėje pateikiamą turinį, išsaugoti pasirinktus nustatymus ir pan.

Reklaminiai / Trečiųjų šalių Slapukai – su šių Slapukų pagalba informacija apie naudojimąsi Svetaine pritaikoma Vartotoją dominančios reklamos ar kitos tikslinės informacijos pateikimui.

Kaip valdyti slapukus?

Jei norite, slapukus galite valdyti ir (arba) panaikinti. Išsamią informaciją žr. aboutcookies.org. Galite panaikinti kompiuteryje jau esančius slapukus ir daugelį naršyklių galite nustatyti taip, kad slapukų nebūtų galima įdėti. Tačiau, tokiu atveju, kaskart lankantis svetainėje, gali tekti patiems nustatyti kai kurias nuostatas, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Kokiu tikslu naudojame slapukus savo svetainėse?
Slapukus naudojame, kad užtikrintume jums geriausią įmanomą mūsų svetainės naudojimą. Galime matyti, kaip elgiatės mūsų svetainėje, ir atitinkamai ją tobulinti. Be to, slapukus naudojame įvairioms reklamos kampanijoms sekti. Tokiu būdu sužinome, ko reikia, ir koreguojame svetainę pagal, tai kas jums patinka. Slapukai taip pat naudojami vykdant apklausas mūsų svetainėje. Slapukai padeda, nes mums nereikia pakartotinai klausti jūsų tų pačių klausimų, kai apsilankote svetainėje dar kartą.
Kaip UAB „EV Sprendimai“ (toliau – įmonė) naudoja slapukus?

https://evsprendimai.lt naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankyti mūsų  interneto svetainės puslapiai ar kiekviename puslapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus.

Kiti slapukai leidžia įmonei stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – įmonė šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

„Google Analytics“ slapukai naudojami įvairioms jų paslaugoms ir reklamos tikslais. Slapukai renka įvairią informaciją apie vartotojus ir yra naudojami siekiant atskirti unikalius vartotojus, priskiriant jiems unikalų identifikatorių (ID).

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrengio naršyklėje Jums apsilankius mūsų interneto svetainėje. Pažymėtina, kad jei išjungiate slapukus savo naršyklėje, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra įmonės teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Slapuko gyvavimo laikas

Mūsų svetainės padedamų slapukų gyvavimo laikas skiriasi. Kai kurie baigia galioti iš karto, kai uždarote svetainę, kitų galiojimas skaičiuojamas dienomis / mėnesiais / metais. Slapuko gyvavimo laikas turi būti ilgesnis, kai jis naudojamas sužinoti, ar esate naujas, ar sugrįžęs lankytojas.

Dažniausiai naudojame standartinį slapukų gyvavimo laiką (nustato juos naudojančios sistemos). Kai kuriais atvejais gyvavimo laiką galime pakeisti. Mes negalime kontroliuoti visų trečiosios šalies slapukų gyvavimo laiko, nes jie priklauso išorinėms sistemoms, kurias naudoja partneriai ir agentūros.

Trečiosios šalies slapukai

„Google Analytics“: matuoja svetainės srautą.
Šie slapukai nustoja galioti automatiškai praėjus tam tikram dienų / metų skaičiui po paskutinio apsilankymo.

„YouTube“: savo svetainėse rodome „YouTube“ vaizdo įrašus. „YouTube“ padeda slapukus, kurie prisimena jūsų vaido įrašų leistuvo nustatymus. Pavyzdžiui, jei pakeitėte „YouTube“ vaizdo įrašo garsumo lygį, jis prisimenamas, kai žiūrite „YouTube“ vaizdo įrašą kitą kartą.

„Facebook“: „Facebook Pixel“ naudojame „Facebook“ teikiamoms reklamos kampanijų auditorijoms matuoti, optimizuoti ir kurti.

Jūsų teisės ir kaip galite jomis pasinaudoti

Susisiekę su įmone el. paštu info@evsprendimai.lt arba kitais nurodytais įmonės kontaktais, galite pasinaudoti savo teisėmis, taip pat ir susijusiomis su asmens duomenų tvarkymu panaudojant slapukus. Prašymą turėtumėte pateikti kartu su asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu arba teisės aktų nustatyta tvarka elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, patvirtinus savo asmens tapatybę.

Jūsų teisės:

  • susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
  • prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
  • prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis;
  • jei taikytina – teisę į duomenų perkeliamumą.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jums paprašius, Jūsų asmens duomenys bus ištrinami, Bendrovė išsaugos tik tokios informacijos kopijas, kurios yra būtinos siekiant apsaugoti trečiųjų šalių teisėtus interesus, laikytis valstybės institucijų įpareigojimų, spręsti ginčus, atpažinti trikdžius.

UAB „EV sprendimai“

Tel. numeris:
El. paštas:
Adresas:
Darbo laikas:

Įmonės kodas:
PVM kodas:
A/S:

+370 602 55527
info@evsprendimai.lt
Taikos g. 4-1, LT-89116 Mažeikiai
8:00 – 18:00

302351129
LT100004774114
LT627180800019467708
Šiaulių bankas

Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą bei Jums teikiamų paslaugų kokybę šioje internetinėje svetainėje naudojami slapukai.